Vánoční večírek ve znamení vína

Vánoční večírek ve znamení vína

I letošní večírek jsme si pořádně užili! Tentokrát se nesl ve znamení vína. Kde náš firemní tým slavil konec pracovního roku?

Každý rok se před Vánoci scházíme, abychom shrnuli náš pracovní rok a oslavili jeho úspěšný konec. Scházíme se také proto, abychom více utužili náš kolektiv a užili si i mimo práci trochu zábavy. Letošní večírek se nesl v duchu vína a okouzlujících moravských vinic. Vyrazili jsme totiž do Zaječí.

Rodinné Vinařství U Kapličky

rodinné Vinařství U Kapličky

Celý program probíhal v rodinném Vinařství u Kapličky, které bylo založeno roku 2005 a vy ho můžete znát z českého filmu Bobule. Když jsme se ubytovali a oddechli jsme si po dlouhé cestě autobusem, vyrazili jsme do vinárny za zábavným programem.Ve stylově zařízeném salónku náš čekala lahodná večeře a velký výběr místních vín.

vánoční večírek STYLE PLUS v Zaječí

Večer jsme si společně užili!

V průběhu večera jsme se podívali i do vinného sklípku. Prohlídka byla spojená s ochutnáváním vín podle výběru someliéra Vinařství u Kapličky. Kromě vinného sklepa jsme viděli i archiv a stylovou archivní rotundu se soškou sv. Urbana, který je patronem vinařů.

vinný sklep

Podívali jsme se i do vinného sklípku.

Když se z nás stali znalci vína, zatančili jsme si a zazpívali v rytmu cimbálové hudby, a někteří kolegové pokračovali až do rána v místním Retro music clubu.

v rytmu cimbálové hudby

Zatančili jsme si v rytmu cimbálové hudby.

Ráno při snídani jsme se shodli, že večírek byl opravdu stylový a vydařený. Někteří kolegové měli ještě dost elánu na to, aby navštívili místní rozhlednu a pokochali se výhledem na Lednicko-valtický areál, vodní nádrž Nové Mlýny, Pálavu a okolní vinohrady.

Poté jsme plní zážitků s lahvinkou a skleničkou na památku odjeli do svých domovů.

vánoční večírek ve vinařství u kapličky

na památku

A už teď se těšíme na další společné firemní akce.

Další články

STYLE PLUS se mění na SANITINO

zobrazit článek

Odhalili jsme PRVOKA

18.8.2020 se na Střeleckém ostrově v Praze odhaloval první dům vytištěný na 3D tiskárně. A my jsme samozřejmě nemohli na takové události chybět!

zobrazit článek

Na lidech nám záleží!

Nepatříme mezi velké firmy, které pořádají obrovské charitativní akce, ale podpora lidí nám není lhostejná. Koho pravidelně podporujeme?

zobrazit článek